+ 48 14 670 41 26 | MASZ PYTANIE - ZADZWOŃ

ODSZKODOWANIA I ZADOŚĆUCZYNIENIA

Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalnemu zespołowi jesteśmy w stanie wspomóc proces pełnej rekompensaty za poniesiona przez Państwa szkody i wynegocjować optymalne świadczenia dla osób i podmiotów poszkodowanych. Z uwagi na kompleksowość świadczonych przez nas usług pomagamy na każdym etapie sprawy. Zajmujemy się odzyskiwaniem odszkodowań:

osobowych

majątkowych

komunikacyjnych

z innych szkód

Oferujemy pomoc w uzyskaniu odszkodowania osobom poszkodowanym, które doznały obrażeń ciała oraz które straciły bliskich w wyniku różnych zdarzeń.

 

Pomagamy uzyskać nie tylko odszkodowanie po wypadku, ale także walczymy o zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji, wysokie zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.

 

Wszystkie firmy, przedsiębiorstwa, instytucje, gdzie mamy do czynienia z zespołem handlowców i flotą samochodów często dochodzi do zdarzeń drogowych lub innych zdarzeń losowych, które mogą mięć wpływ na prowadząca działalność gospodarczą to jest na je płynność czy rentowność czy efektywność

 

KANCELARIA PARTNER jest w stanie wesprzeć Państwa zarówno na etapie przedsądowym, jak i pomóc ubiegać się o odszkodowanie na etapie sądowym.

Przyjmujemy sprawy bez opłat wstępnych. Naszym wynagrodzeniem jest jedynie prowizja pobierana po uzyskaniu odszkodowania dla klienta. Jej wysokość ustalmy po zapoznaniu się z dokumentacją w sprawie.

 

Wystarczy wysłać formularz kontaktowy, a zespół prawników bezpłatnie przeanalizuje dostarczoną dokumentację i udzieli informacji, jakiej wysokości odszkodowania można się spodziewać.

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz

ul. Cmentarna 9a, 39-200 Dębica

tel/fax. 14/670 41 26, 14/676 56 80, 14/670 56 84

[email protected]

KONTAKT

DOŁĄCZ DO NAS !

© 2015 PARTNER Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: grupagrafika.pl

Polityka prywatności